שירות השכרת שולחנות משחק לאירועים, זהו שירות אשר קיים יותר מעשור בשוק הוא מציע למארגני האירוע להשכיר שולחנות משחק למטרות בידור וגיבוש באורחים. עם זאת ניתן להשכיר שולחנות משחק לכל סוג של הויה ומפגש חברתי לא בהכרח אירוע באולם עם הרבה מוזמנים זה גם יכול להיות מפגש חברתי אצלך במרפסת.

עם זאת יש נא סטיגמה חברתית אשר אומרת, שהשכרת שולחנות משחק לאירועים זהו שירות אשר מתאים לאירועים כגון: ימי גיבוש, מסיבות בר מצווה או בת מצווה, ימי הולדת, מסיבות רווקים, אירועי חברה או חתונות. אך רוב האנשים לא לוקחים בחשבון שניתן להשכיר את שולחנות המשחק לתפעול עצמי גם לבית או לצימר או באמת לכל מטרה רק כדי ליצור כיף והנאה.

אז בוא נבהיר פעם אחת ולתמיד השכרת שולחנות משחק לאירועים זו היא אטרקציה אשר מתאימה לכל אירוע, החל מיום כיף משפחתי או חברתי בסביבת אהוביכם בבית או בגינה, כל סוגי המסיבות וחגים.

התקשרו עוד היום לפיראט הקטן 054-4614579

מה הם שולחנות משחק לאירועים?

בוא נספר קצת על היסטוריה שולחנות המשחק זו היא המצאה של המאה ה- 20, כן קראתם נכון המאה העשרים. המצאת שולחן המשחק הראשון לא ברורה בימינו הרוב סבורים שזה היה שולחן ביליאר אשר הומצא על ידי חיילים בריטים או שולחן הפינפ-ונג  (טניס שולחן) אשר הומצאה על ידי היפנים  אך כל זה קרה במאה השנים האחרונות

רוב שולחנות המשחק זה משחקים אשר מדמים משחקי ספורט למיניהם רק בגודל קטן אשר מקובץ על מרחב של שולחן אחד. לדוגמא שולחנות כדורגל זו היא הדמיה של מגרש כדורגל אמתי עם שערים, שוערים שחקנים וכדור אשר מצומצם על שולחן אחד ובמקום 11 שחקנים בקבוצה מפעילים את כל הקבוצה לכל היותר שני זוגות. זאת אומרת  שמי שמשחק במשחק מקבל סוג של שליטה עליונה על קבוצה שלמה של שחקנים אשר משחקים בשבילו במטרה אחת והיא כמובן לנצח.

אז שולחנות משחק לאירועים זה שולחנות של משחקי ספורט למיניהם אשר יספקו למבלים באירוע שלכם תעסוקה אטרקטיבית, כיפית ומהנה. אם שולחנות משחק לאירועים ניתן ליצור גיבוש בכל קבוצה שהיא החל מילדים כמובן שהם פשוט לא יכולים לחגוג אירוע ללא שולחנות משחק ועד למבוגרים שיכולים להשתחרר מכל הלחץ של היום יום ולהתפנק בהפעלה אטרקטיבית ואיכותי באירוע שלהם ושלכם, כשאנחנו מדברים על מבוגרים זה אומר כל הגילאים זוכרים 2 פיסקאות אחורה שולחנות משחק הומצאו במאה העשרים כן אז אתם מבינים שזה מתאימים לכל הגילאים!

במקביל שולחנות המשחק לאירועים משחררים את המתח בין כל האורחים אשר לא מכירים זה את זה ויוצרים אווירה תחרותית בין כל המשתתפים שבכל סוף אירוע עם שולחנות משחק להשכרה כל האורחים מכירים זה את זה. שמזה אפשר להבין שזו היא אטרקציה מחברת אשר יוצרת חברויות חדשות ומקרבת בין אנשים כמו כל ספורט לסוגו. אז אם אתם מתכננים אירוע מושלם, בואו לפיראט הקטן אטרקציות לאירועים בצפון.

 

לקריא נוספת בנושא:

- למה כדי להשכיר שולחנות משחק דווקא מהפיראט הקטן?

השכרת שולחנות משחק החל ממאה שקל ליום

למה כדי לכם להשכיר שולחנות משחק לאירוע שלכם?

מידות של שולחנות המשחק שלנו

חדש! מתנפח ביליארד אנושי

 

 

התקשרו עוד היום לפיראט הקטן 054-4614579

 

 

שלח/י הודעה לפיראט הקטן אטרקציות לאירועים
 א+